top of page

Ankara Çello Kursu

      Ankara çello kursu için sizlere özel ve bire bir ders sunmaktayım. Çello kursu Ankara için araştırma yapan birçok öğrencinin kafasında genellikle aynı sorular bulunmaktadır. Ankara Çello dersi araştırması yapan öğrenci adayları için, çello eğitimi ile ilgili en çok merak edilen sorulardan oluşan kapsamlı bir yazı serisi hazırladım. Derslere başlamadan önce öğrencilere enstrümanı yakından tanıttığım ve tüm detaylı bilgileri verdiğim ücretsiz tanışma/demo dersi yapmaktayım. 

   Çello kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz iletişim numarasından bana hızlıca ulaşabilirsiniz. 

  • Ücretsiz demo/tanışma dersi için hemen iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Çello kursu Ankara için çağrı merkezi Tel: 0507 578 20 77 hattından ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

ankara-cello-kursu.jpg

Her Yaşa ve Seviyeye Uygun Dersler

      Derslere başlarken yaş ve seviyeye uygun metot ve çalışma teknikleri uygulamaktayız. Elbette çello öğrenmeye başlayan, enstrümanla ilk defa tanışacak tüm bireylerde başlangıç programları neredeyse aynı olabilir fakat bunları kişiye göre şekillendiriyor ve programları onlar için en öğretici ve dersin devamlılığını sağlayacak şekilde belirliyoruz. Burada en önemli etken öğrencilerin devamlılığını sağlayacak ve kişiye özel uygulanan metot, programlarla müziği, enstrümanı öğrencilerime sevdirmektir.

Ankara Çello Kursu Almak İçin İletişim

      Çello dersleri için aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya buraya tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara'da çello/violoncello dersleri için ücretsiz tanışma/demo dersi için randevu oluşturabilirsiniz. Ders ücretleri, program ve diğer tüm merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz. 

bottom of page