top of page

Ankara Çello Kursu

      Ankara çello kursu için sizlere özel ve birebir ders sunmaktayım. Çello kursu Ankara için araştırma yapan öğrencilerimde daima önceliğim müziği onlara sevdirmek. Çünkü çello gibi bir enstrümana bir çok öğrencim her ne kadar korku ile yaklaşıyor olsa da derslere başladığımız andan ve biraz yol ilerlediğimiz zaman bütün bunların kaybolduğunu söylemem yerinde olurdu. Ankara Çello dersi almadan önce öğrencilerimle ücretsiz tanışma/demo dersinin ardından onlara enstrümanı yakından tanıtıyor ve tüm detaylı bilgileri veriyorum.

Çello kursu Ankara için çağrı merkezi Tel: 0507 578 20 77 hattından ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

ankara-cello-kursu.jpg

Çello Dersi İçin Birebir ve Özel Eğitim

      Ana enstrümanlarım çello ve piyano olarak eğitim sürecimi Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı'nda tamamlamış bulunmaktayım. Uzun yıllar çello çalan ve müzik öğretmeni olarak sizlere söyleyebileceğim en önemli nokta size enstrümanı en ince detaylarına kadar tanımlayabilen, öğretebilen bir öğretmenle çalışmanız son derece önemlidir. Hem eğitim hayatım boyunca hem de dışarıdan aldığım özel eğitimlerle çello konusunda tecrübelerimi ve teknik detayları öğrencilerimle paylaşıyorum. Çello derslerinde sizlerle tanışma esnasında bütün sorularınızın yanıtını, varsa endişe ve diğer detayları yüz yüze konuşmaktayım.

Ankara'da Profesyonel Çello Eğitimi

      Çello eğitimi için öncelikle bir çok öğrencimin sorduğu gibi yaş ve belirli özelliklere sahip olmaktan ziyade ilk istenilen şey bir enstrümanı ne kadar öğrenmek istediğinizdir. Ankara çello kursu için eğitime başlamadan önce çello dersleri için ellerin uygunluğu, anatomik yapı veya yaşınız belirleyici nitelik değildir. İnsanların aylarca yay çekmek veya teknik öğrenmekten çok korktuğunu veya onlara bu durumun sıkıcı geldiğinin oldukça farkındayım. Çünkü yaylı ve perdesiz bir enstrüman olan çello da her enstrümanda olduğu gibi kendine göre zor ve kolay yanlarını barındırmaktadır. Sizlere öğrenim hayatım boyunca yaşadığım tüm detaylı ve öğrenme tekniklerini paylaşıyor bu konuda profesyonel bir ders almanız için ders saatlerini programlarını ve tüm etütleri birlikte belirliyoruz.

Her Yaşa ve Seviyeye Uygun Dersler

      Derslere başlarken yaş ve seviyeye uygun metot ve çalışma teknikleri uygulamaktayız. Elbette çello öğrenmeye başlayan, enstrümanla ilk defa tanışacak tüm bireylerde başlangıç programları neredeyse aynı olabilir fakat bunları kişiye göre şekillendiriyor ve programları onlar için en öğretici ve dersin devamlılığını sağlayacak şekilde belirliyoruz. Burada en önemli etken öğrencilerin devamlılığını sağlayacak ve kişiye özel uygulanan metot, programlarla müziği, enstrümanı öğrencilerime sevdirmektir.

Ankara Çello Kursu Almak İçin İletişim

      Çello dersleri için aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya buraya tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara'da çello/violoncello dersleri için ücretsiz tanışma/demo dersi için randevu oluşturabilirsiniz. Ders fiyatları, ücretlendirme ve program detayları gibi tüm bilgiler için bana ulaşabilirsiniz.

bottom of page