top of page

DERSLER

Ankara Piyano Kursu

 Okul öncesi çocuklarımız ve gelişme çağındaki gençlerimize verdiğimiz piyano eğitimiyle; el göz koordinasyonu, ince motor becerileri geliştirmekle beraber yaşamları boyunca taşıyacakları müzikal beceriye sahip olurlar.

  Konsantrasyon, işitsel ve sözel beceriler, sayısal zeka ve hafıza gibi çocuğun akademik hayatına katkı sağlayacak birçok alanda gelişme sağlar. 

  Düzenli çalışmanın olduğu piyano dersleriyle, disiplinli ve düzenli çalışma becerisi kazandırılır. Sosyal becerileri yükseltmekle beraber özgüveni geliştirir.  

  Aynı zamanda yetişkinler için piyano eğitimi ile her yaş ve grup için ayrı metot ile piyano eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

  Ankara'da birebir piyano kursu için aklınızdaki soruları ve görüş almak istediğiniz konuları paylaşmak, detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimden benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ankara Çello Kursu

  Çello/ Viyolonsel keman ailesinin tenor sesli çalgısıdır. İnsan sesine yakın perde aralığı ile ilgi çeken ve sevilen bir enstrümandır.

  Perdesiz bir enstrüman olan çello zor gözükse de doğru metot ve eğitimle süreç kolay ve keyifli bir hal almaktadır. Aynı zamanda perdesiz olmasından kaynaklı müzik kulağını geliştirmeye katkı sağlamaktadır. Buna yönelik çello eğitimiyle paralel bir şekilde solfej çalışmalarının olduğu bir eğitim süreci izlemekteyim. 

 

  Ankara'da birebir çello dersleri için aklınızdaki soruları ve görüş almak istediğiniz konuları paylaşmak, detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimden benimle iletişime geçebilirsiniz.

  

Ankara Yetenek Sınavlarına Hazırlık

Yetenek Sınavlarına Hazırlık

 • Güzel Sanatlar Liseleri

 • Güzel Sanatlar Eğitimi

 • Güzel Sanatlar Fakültesi

 • Konservatuar Müzik Bölümleri

 • Oyunculuk yetenek sınavları (Şan)

gibi müzik alanındaki bütün yetenek sınavlarına hazırlık dersleri vermekteyim. Çok sayıda öğrenci hazırlamanın ve ilgili bölümlere yerleştirmenin mutluluğu ve tecrübesini yaşamaktayım.
  Tercih edilecek lise veya üniversitelerin güncel sınav kılavuzlarına göre her yıl yeni çalışma programı oluşturup, kısa sürede hedeflenen okullara yönelik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 
  Sınava teknik olarak hazırlık ile beraber sınav kaygısı ve heyecanını aşmaya yönelik çalışmalar yapmaktayım.

Ankara Şan ve Ses Eğitimi

Ses Eğitimi/Şan

  Şan Eğitiminde öncelikle şarkı söylemekte ve sesi doğru kullanmakta çok önemli yeri olan diyafram kasını etkili kullanmak için nefes teknikleri ile çalışmalar yapmaktayım. 
  Solfej ve vokal egzersizleri ile şarkı söylemede bir diğer çok önemli yeri olan entonasyona yönelik çalışmalar yapmaktayım.

 •   Esneme çalışmaları,

 •   Doğru Nefes Teknikleri,

 •   Doğru Beden Duruşu, 

 •   Entonasyon, Vokal Egzersizleri, 

 •   Şarkı Söyleme Teknikleri, 

 •   Repertuvar Oluşturma 

gibi bize en yakın enstrümanı yani sesimizi etkili ve güzel kullanmak için detaylı ve keyifli bir eğitim sürecinden geçmekteyiz.

Ses
bottom of page